SUNNY PAYOT HUILE DE RÊVE SPF 15 - Olej na tělo a vlasy s SPF 15

WB-416
Neohodnoceno

Extrakt šípkové růže 

Kokos & Olej z rakytníku řešetlákového

UVA a UVB Filtry

Vit E & Vit C

Rostlinné extrakty (slunečnice & tříslovina sapanu)

Erythrulosa (sacharid)


  • 607,44 Kč bez DPH
  • (>5 ks) Skladem
735 Kč
Kategorie: Payot péče o tělo
Objem / Hmotnost: 100 ml
 

Huile de Rêve SPF 15 je suchý ochranný olej 2 v 1: poskytuje tělu a vlasům střední ochranu proti slunci, vyživuje pokožku a chrání vlasy před vysoušením. Okouzlí vás jeho nemastná textura a sluneční vůně s tóny bergamotu. Chcete něco navíc? Receptura, která podporuje zlatavé zbarvení pokožky.

 

Ochrana byla schválená dermatologem. Širokospektrá ochrana před UVA a UVB zářením a volnými radikály způsobenými nepříznivými vlivy životního prostředí (znečištění a modré světlo):

• Pečlivý výběr filtrů UVA & UVB s cílem chránit a co nejvíce respektovat oceány a zároveň zaručit optimální toleranci.

• Antioxidační koktejl vitaminů a výtažků z rostlin pro vyšší ochranu proti radikálům související s naším novým způsobem života.

 

Slunce a vy: Aplikujte na obličej a tělo ve větším množství před vystavením se slunci; menší množství přípravku snižuje faktor ochrany.

Aplikace často opakujte, aby byla ochrana zachována, hlavně po plavání, zpocení nebo po utření. Nadměrná expozice slunci představuje vážné zdravotní riziko.

Nepobývejte na slunci příliš dlouho, a to i v případě použití ochrany proti slunci. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunečnímu záření.

 

HEDVÁBNÁ PLEŤ 86 %*

RYCHLE SE VSTŘEBÁVÁ 91 %*

PŘÍJEMNÁ VŮNĚ 100 %*

 

* Test spokojenosti byl proveden pod dohledem dermatologa na vzorku 21 dobrovolnic. Výrobek byl aplikován dvakrát denně po dobu 21 dní. % testovaných osob, které zaznamenaly účinek.