SUNNY PAYOT CRÈME SAVOUREUSE SPF 50 (50ml) - Krém na obličej s SPF 50

WB-410
Neohodnoceno

Extrakt šípkové růže 

Kokos & Olej z rakytníku řešetlákového

UVA a UVB Filtry

Vit E & Vit C

Rostlinné extrakty (slunečnice & tříslovina sapanu)

Extrakt z kakadu švestky


  • 586,78 Kč bez DPH
  • (>5 ks) Skladem
710 Kč
Kategorie: Kosmetika
Objem / Hmotnost: 50 ml
 

Crème Divine SPF 50 zajistí vašemu obličeji vysokou ochranu před slunečním zářením a ochrání vaši pokožku před fotostárnutím. Krém se snadno a příjemně nanáší díky jeho jemné a nemastné konzistenci, kterou si oblíbíte.

 

Receptura obsahuje výtažek ze švestky Kakadu, kterámá velmi vysoký obsah vitaminu C a přispívá k ochraně pleti před poškozením způsobeným volnými radikály při vystavování slunečnímu záření.

 

Ochrana byla schválená dermatologem. Širokospektrá ochrana před UVA a UVB zářením a volnými radikály způsobenými nepříznivými vlivy životního prostředí (znečištění a modré světlo):

• Pečlivý výběr filtrů UVA & UVB s cílem chránit a co nejvíce respektovat oceány a zároveň zaručit optimální toleranci.

• Antioxidační koktejl vitaminů a výtažků z rostlin pro vyšší ochranu proti radikálům související s naším novým způsobem života.

 

Slunce a vy: Aplikujte na obličej ve větším množství před vystavením se slunci; menší množství přípravku snižuje faktor ochrany. Aplikace často opakujte, aby byla ochrana zachována, hlavně po plavání, zpocení nebo po utření. Nadměrná expozice slunci představuje vážné zdravotní riziko. Nepobývejte na slunci příliš dlouho, a to i v případě použití ochrany proti slunci. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunečnímu záření.

 

ZANECHÁVÁ PŘÍJEMNÝ POCIT NA POKOŽCE 95 %*

PRAKTICKÉ BALENÍ 100 %*

SNADNO SE ROZTÍRÁ 81 %*

 

* Test spokojenosti byl proveden pod dohledem dermatologa na vzorku 21 dobrovolnic. Výrobek byl aplikován dvakrát denně po dobu 21 dní. % testovaných osob, které zaznamenaly účinek.